Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Przeczytaj, zanim przyjedziesz

Z przyjemnością informujemy, że będziemy Państwa ponownie gościć już od 07.05.2020 r. 

W związku z aktualną sytuacją w Polsce wprowadziliśmy dodatkowe zasady bezpieczeństwa i higieny, które zapewnią bezpieczny pobyt. Hotel Atut funkcjonuje zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, dostępnymi na stronie https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe

Bezpieczna lokalizacja:

Położenie Hotelu Atut stanowi naturalny azyl dla przebywających tu Gości. Cisza i spokój towarzyszą przez cały okres pobytu.  Nasz 4,5 hektarowy teren wraz z pobliskim lasem i najcieplejszym  w Polsce jeziorem Licheńskim sprzyja wiosennym spacerom.

Bezpieczeństwo na terenie hotelu:

W celu zabezpieczenia Państwa pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

Opieka medyczna

Pokoje hotelowe

Powierzchnie ogólnodostępne

Bezpieczeństwo osobiste

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:63 270 87 00, 63 270 8710 lub mailowo pod adresem: recepcja@hotelatut.pl

Obie formy kontaktu są dostępne w godzinach 08:00 - 22:00, 7 dni w tygodniu.  

 

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy tj. wysoka gorączka, kaszel i duszności to skontaktuj się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną tel. 509698188   lub w przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział tel. 63 240 44 02. Infolinia NFZ w sprawie KORONAWIRUSA -800 190 590.

Na naszej stronie: www.hotelatut.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij