Hotel Atut**** do Państwa dyspozycji w MAJU 2020!
Przyjazd od 28 maj '23
Wyjazd do 29 maj '23

Hotel Atut**** do Państwa dyspozycji w MAJU 2020!

01 maja 2020

Z pewnością wszyscy zatęskniliśmy za naturą i wypoczynkiem poza domem. Od 8 maja mamy przyjemność udostępnić część hotelowych i rehabilitacyjnych usług.

Nasz 4,5 hektarowy teren wraz z pobliskim lasem i najcieplejszym w Polsce jeziorem Licheńskim sprzyja wiosennym spacerom.

Zachęcamy również do skorzystania z reszty bezpiecznych form aktywności na świeżym powietrzu:

Tenis
Siłownia zewnętrzna

Rowery
Nordic Walking

W ogrodzie polecamy słoneczny odpoczynek na leżakach oraz pufach. Na patio będą serwowane przekąski oraz napoje.

Dzięki zniesieniu obostrzeń dotyczących rehabilitacji udostępniamy niektóre usługi. Podczas pobytu zapraszamy na zabiegi Masaży Rehabilitacyjnych/Leczniczych, Fizykoterapii, Hydroterapii i Balneoterapii. Szczegóły usług znajdą Państwo na https://www.hotelatut.pl/med-spa/zabiegi-spa pod wspomnianymi tytułami.

Ze względu na swoją wyjątkową budowę 2-osobowy pokój VIP w strefie Atut Med&SPA będzie dostępny dla gości chcących skorzystać z jacuzzi oraz sauny fińskiej. http://atutmed.pl/pokojvip/ Pomieszczenie to zostanie dezynfekowane po wizycie każdej pary.

Do dyspozycji rodziny oddajemy również bowling i tenis stołowy. Udostępnianie wiąże się z zachowaniem higieny i dezynfekcji po każdej grupie.

Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo poprzez zachowanie wszystkich dostępnych form higieny. Personel hotelu został wyposażony w rękawiczki i przyłbice ochronne. W ogólnodostępnych przestrzeniach hotelu dostępne są płyny dezynfekujące. Windy, toalety, hole i recepcja będą poddawane regularnej dezynfekcji.

Pokoje będą dezynfekowane po każdym pobycie. Istnieje możliwość zakupu maseczek z atestem w cenie 3 zł.

Zapraszamy do rezerwacji pobytów w Hotelu Atut! Odwiedź www.hotelatut.pl

mobile nav bg
 • Strona główna
 • Zobacz na mapie
  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o aktualnych ofertach.

  Ta strona używa COOKIES.

  Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

  OK, zamknij